.

.

Лицето Осветлувајќи Серум со 1% Synovea. Помага со melasma, хиперпигментација и флеки, 1 мл

Лицето Осветлувајќи Серум со 1% Synovea. Помага со melasma, хиперпигментација и флеки, 1 мл

евалуација:

DEN 669.60
Од стока
Во магацинот

Се восхитувам на Мојата Кожа Темно Место Пенкалата помага заличи и згаснат темни дамки, хиперпигментација & melasma.Ја подобрува зрачења и помага да се поправи сонцето штета.Открива појасни, посветла кожа.Се восхитувам на Мојата Кожа осветлување открива видливи резултати во рок од 4 недели.Најпотентната кожата осветлување со 1% Synovea.На Восхитувам на Мојата Кожа Ултра Моќен Кожата Осветлувајќи Серум користи 1% Synovea – златен стандард клинички состојка за решавање на melasma, хиперпигментација и флеки.Дава видливи резултати во рок од четири недели.Темни дамки, флеки и melasma се видно помалку забележлива со овој моќен осветлувајќи лице серум.

Детални спецификации

Додатоци на производи