.

.

Дифузен Намали Браздата Четка - Убавина Junkees Професионални Сенки Шминка Четки, Мали Меки Круг Наежвам за Прецизност Боја Сместување, Мешање во Прав Крем Сенка, Синт?

Дифузен Намали Браздата Четка - Убавина Junkees Професионални Сенки Шминка Четки, Мали Меки Круг Наежвам за

евалуација:

DEN 240.00
Од стока
Во магацинот

Заштедете 50% ИЛИ ПОВЕЌЕ - Престанат да плаќаат за името!Пред да потрошат повеќе пари на друг скапи око четка, обидете Убавина Junkees професионален квалитет шминка четки и сунѓери.Нашите четки се 1/2 цената на четки што сте биле во споредба со.Знаете - големиот, $$$ брендови!.НАЕЖВАМ СОВРШЕНСТВО - клуч за голема шминка четки се на влакната.Нашите високо квалитетни влакната се меки, но само правото густина на пакување боја.Мека, свиленкаста влакната планирам преку деликатна очите, што сенката за очи и лагер апликација бриз.Исчисти убаво со нула пролевање.Најдобри око шминка четки кога било!.УНИКАТЕН ФЛЕКСИБИЛНОСТ - про Браздата е најдобро да се користи за да се применат сенка во eyelid браздата за мека дифузен ефект на очите.Брзо Совет : Ако важат за многу производот, чисти вашата четка со користење на шминка ја избришат или спреј, бришејќи си било производ.Со користење на чиста четка, продолжи мешање од производот.ДОБИЕТЕ СЛАДОК ДОГОВОР - се Купи Било 1 Сенки или Eyeliner Четка, или да добиете сет од 8 Четки со БЕСПЛАТЕН Елегантни Четка Случај за НЕВЕРОЈАТНО ниска цена. (Вредност $94.73).Четка Случај мерки 9.25" W X 4.5" H X 0.5" D (проширување).Ова е ограничено време понуда.

Детални спецификации

Додатоци на производи