.

.

JOAH Двојна Сенки Четка

JOAH Двојна Сенки Четка

евалуација:

DEN 167.76
Од стока
Во магацинот

Dual Заврши Сенки Четка : да се Создаде вашиот совршен око изгледа користење на овој dual-заврши четка; Користење на целосни четка да се вклопуваат сенки на едниот крај, а потоа го користите компактниот четка да пушат надвор poweder и eyeliner.Супериорен Blendability : Со висок квалитет 100% синтетички влакна, оваа четка креира убаво помеша око изгледа без никаков напор.Алатки на Трговијата : За шминка апликација, дури и професионална шминка уметници љубовта нашата мека 100 проценти синтетички четки; За bronzer, сенки, кармин, и повеќе, овие бебиња се вклопуваат и се вклопуваат.Обидете Сите Нив : Нашата суровост-слободен козметички производи се создадени да го надмине дури и најдобрите престиж производи; Продавница нашите најдобри eyeliners, кармини, фондации, concealers, кожа, третмани и повеќе.Попаметни Убавина Како Тебе : Јакнење на жени со попаметни убавина опции, ние сме кожата-центрични, социјално свесни, 100 проценти суровост-слободен бренд кој го опфаќа корејски убавина филозофија дека убавината започнува со кожата.

Детални спецификации

Додатоци на производи