.

.

X-DREE 2.5 cm x 66m Водоотпорен Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Лента Светло Жолта(2.5 cm x 66m Adhesivo impermeable на una џеб, fácil де limpiar, cinta adhesiva, amarillo claro

X-DREE 2.5 cm x 66m Водоотпорен Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Лента Светло Жолта(2.5 cm x 66m

евалуација:

DEN 438.48
Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PET.Net Тежина : 134g; Пакет Содржина : 1 x Означување Лента.Главната Боја : Светло Жолта; Width : 2.5 cm/1".Должина : 66m / 216ft(Longitud : 66m / 216ft.Име на производ : Означување на Лента(Nombre del producto : cinta де marcado. 2.5 cm x 66m Водоотпорен Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Лента Светлина Yellow Description : Означување на лента, исто така познат како полиестер лента да полиестер филмот како супстрат, употребата на акрилна киселина отпор како пластика лепило, производот од обликот на високо, одлична отпорност на хемикалии, анти-агент и капацитет.и можат да го издржат сечење и се носат, со отпор, карактеристиките на изолација.Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациони завој.Висока температура отпор, може да бидат отпорни на 130 степени.Опис на Spanish2.5cm x 66m Adhesivo impermeable на una џеб, fácil де limpiar, cinta adhesiva, amarillo claro País де Fabricación : КИНА; Материјал : PETPeso neto : 134 g; Contenido del paquete : 1 x cinta де marcado Color директорот : amarillo; Ancho : 2.5 cm / 1' 'Longitud : 66m / 216ft Nombre del producto : cinta де marcado.

Детални спецификации

Додатоци на производи