.

.

X-DREE 35mm Ширина 66m Должина Водоотпорен Транспарентен Еден Двострано Лепило Означување Лента(35mm Ancho 66m Longitud Impermeable Transparente де una џеб Adhesivo Cinta adhesiva

X-DREE 35mm Ширина 66m Должина Водоотпорен Транспарентен Еден Двострано Лепило Означување Лента(35mm Ancho 66m

евалуација:

DEN 510.72
Од стока
Во магацинот

Материјал : PET.Net Тежина : 155g; Пакет Содржина : 1 x Означување Лента.Главната Боја : Транспарентна; Width : 35mm/ 1.38".Должина : 66m/ 216ft(Longitud : 66m / 216ft.Име на производ : Означување на Лента(Nombre del producto : cinta де marcado. 35mm Ширина 66m Должина Водоотпорен Транспарентен Еден Двострано Лепило Означување Tape Description : Означување на лента, исто така познат како полиестер лента да полиестер филмот како супстрат, употребата на акрилна киселина отпор како пластика лепило, производот од обликот на високо, одлична отпорност на хемикалии, анти-агент и капацитет.и можат да го издржат сечење и се носат, со отпор, карактеристиките на изолација.Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациони завој.Висока температура отпор, може да бидат отпорни на 130 степени.Опис на Spanish35mm Ancho 66m Longitud Impermeable Transparente де una џеб Adhesivo Cinta adhesiva Material : PETPeso neto : 155 g; Contenido del paquete : 1 x cinta де marcado Color директорот : transparente; Ancho : 35 mm / 1.38' 'Longitud : 66m / 216ft Nombre del producto : cinta де marcado.

Детални спецификации

Додатоци на производи