.

.

X-DREE 5мм х 66m Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Предупредување Црвена Лента(5мм х 66m Adhesivo де una џеб, fácil де limpiar, cinta де advertencia, roja

X-DREE 5мм х 66m Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Предупредување Црвена Лента(5мм х 66m Adhesivo

евалуација:

DEN 226.08
Од стока
Во магацинот

Земја на Производство : КИНА; Материјал : PET.Net Тежина : 25g; Пакет Содржина : 1 x Означување Лента.Главната Боја : Црвена; Width : 5mm/0.2".Должина : 66m / 216ft(Longitud : 66m / 216ft.Име на производ : Означување на Лента(Nombre del producto : cinta де marcado. 5мм х 66m Еден Двострано Лепило Лесно-јасно Означување Предупредување Лента Red Description : Означување на лента, исто така познат како полиестер лента да полиестер филмот како супстрат, употребата на акрилна киселина отпор како пластика лепило, производот од обликот на високо, одлична отпорност на хемикалии, анти-агент и капацитет.и можат да го издржат сечење и се носат, со отпор, карактеристиките на изолација.Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациони завој.Висока температура отпор, може да бидат отпорни на 130 степени.Опис на Spanish5mm x 66m Adhesivo де una џеб, fácil де limpiar, cinta де advertencia, roja País де Fabricación : КИНА; Материјал : PETPeso neto : 25 g; Contenido del paquete : 1 x cinta де marcado Color директорот : rojo; Ancho : 5 mm / 0.2' 'Longitud : 66m / 216ft Nombre del producto : cinta де marcado.

Детални спецификации

Додатоци на производи