.

.

X-DREE 5Pcs 3мм Ширина 66m Должина Водоотпорен Сина Еден Двострано Лепило Означување Лента(5Pcs 3мм Ancho 66m Longitud impermeable azul adhesivo де он самостојна lado adhesivo

X-DREE 5Pcs 3мм Ширина 66m Должина Водоотпорен Сина Еден Двострано Лепило Означување Лента(5Pcs 3мм Ancho 66m

евалуација:

DEN 305.76
Од стока
Во магацинот

Материјал : PET.Net Тежина : 83g; Пакет Содржина : 5 x Означување Лента.Главната Боја : Сина; Width : 3мм/ 0.12".Должина : 66m/ 216ft(Longitud : 66m / 216ft.Име на производ : Означување на Лента(Nombre del producto : cinta де marcado. 5 Pcs 3мм Ширина 66m Должина Водоотпорен Сина Еден Двострано Лепило Означување Tape Description : Означување на лента, исто така познат како полиестер лента да полиестер филмот како супстрат, употребата на акрилна киселина отпор како пластика лепило, производот од обликот на високо, одлична отпорност на хемикалии, анти-агент и капацитет.и можат да го издржат сечење и се носат, со отпор, карактеристиките на изолација.Широко се користи во Трансформатор, мотори, кондензатори и други електрични и електронски компоненти на изолациони завој.Висока температура отпор, може да бидат отпорни на 130 степени.Опис на Spanish5 Pcs 3мм Ancho 66m Longitud impermeable azul adhesivo де он самостојна lado adhesivo Material : PETPeso neto : 83g; Contenido del paquete : 5 x cinta де marcado Color директорот : azul; Ancho : 3 mm / 0.12' 'Longitud : 66m / 216ft Nombre del producto : cinta де marcado.

Детални спецификации

Додатоци на производи