.

.

JANTX1N5650A - ЈАН (Заеднички Армија, Морнарица) 2-Игли DO-13 JANTX1N5650 (3 Парче Многу)

JANTX1N5650A - ЈАН (Заеднички Армија, Морнарица) 2-Игли DO-13 JANTX1N5650 (3 Парче Многу)

евалуација:

DEN 1351.20
Од стока
Во магацинот

Диоди Преглед.ЈАН (Заеднички Армија, Морнарица) Диоди Дискретни. (3 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип. , Do-13-2.

Детални спецификации

Додатоци на производи