.

.

CMPZ5245B - Диоди 3-Игли SOT-23 5245 (100 Парче Многу)

CMPZ5245B - Диоди 3-Игли SOT-23 5245 (100 Парче Многу)

евалуација:

DEN 739.20
Од стока
Во магацинот

Мал Преглед Транзистори.Диоди Zener Дискретни. (100 Парче Многу).Нови, никогаш не се користат во делови.Спакуван во ESD безбедно пакување.Квалитетот прегледано од индустријата професионалци.Совршен за breadboard, DIY, создателот, поправка, прототип.ЦЕНТРАЛНАТА PHLX Диоди Дискретни Zener Мал Преглед Транзистори 3-pin SOT-23 Површината Планината 524.

Детални спецификации

Додатоци на производи