.

.

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Удобен Отвори Пети Лето Плажа Слајд Сандали Дише Кристал Еластична Рака Сандали

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Удобен Отвори Пети Лето Плажа Слајд Сандали Дише Кристал Еластична

евалуација:

DEN 743.76
Од стока
Во магацинот

Совршен за да ги однесе на пешачењето, на пловењето патувања, па дури и за одење на плажи.Нивната вода-friendly и buoyant природата ги направи добра опција во wetter услови.Опис : Пол : Female Decoration : боја matching Upper материјал : вештачки PUToe форма : рибите mouth Sole Материјал : Rubber Season : пролет, есен, summer Applicable сцена : отворено/дневно/партија/плажа/работа/leisure Style : случајни, fashionable High потпетици стил : Падина heel Packing : 1 пар на чевли (без кутија за чевли).Атлетик Сандали за на Отворено-Мека атлетски спортски сандали профил со екстра поместена мека лагер ви дава удобност да одиме во текот на целиот ден без бришење.Не се лизга & Издржливи-Против пролизгување единствена им даде на вашите нозе добра потпора без пропаѓање и добар баланс.

Детални спецификации

Додатоци на производи