.

.

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Удобен Отвори Пети Лето Плажа Слајд Сандали Дише Кристал Еластична Рака Сандали

Платформа Оптоварување Сандали за Жените Удобен Отвори Пети Лето Плажа Слајд Сандали Дише Кристал Еластична

евалуација:

DEN 743.76
Од стока
Во магацинот

Превозот : Стандард Превозот7-25 дена.Оваа сандали за жените совршен за на плажа, одмор, и други oudoor активности.Совршен за да ги однесе на пешачењето, на пловењето патувања, па дури и за одење на плажи.Нивната вода-friendly и buoyant природата ги направи добра опција во wetter услови.

Детални спецификации

Додатоци на производи