.

.

Жените Бохемски Beaded Сандали Чевли Лето Удобно Секојдневен Плажа Платформа Рамни Сандали Флорални Дијамантски Чевли

Жените Бохемски Beaded Сандали Чевли Лето Удобно Секојдневен Плажа Платформа Рамни Сандали Флорални Дијамантски

евалуација:

DEN 2239.20
Од стока
Во магацинот

【СУПЕР УДОБНО】 Лак Поддршка, ефикасно рамнотежа притисок, намалување на нозе стрес.Нашите флип апостолки за жените достави сите-ден удобност, долго-траен анатомски поддршка така што дури и не чувствуваат земјата.Нивната вода-friendly и buoyant природата ги направи добра опција во wetter услови.Совршен за летните море плажа, песоци, базен, езеро, пешачење, кампување, отворен куќа, гостин лекување, дома,на улица повик, мода, итн.Направени од Високо Еластична ЕВА, мека и лесна, нуди пространа и великодушни се вклопуваат.Нивниот едноставен, но удобно дизајн го прави совршен флип апостолки за сите ваши лето активности.Горниот дел на стапалата нудат масажа-pod footbeds дека се чувствуваат добро за вашите нозе. 【ПОВОД】 Внатрешна и надворешна.Со ергономски дизајниран дава нозете врвна удобност и болка.На тактилни впечаток на нашите сандали се меки и дизајн се совршено се вклопуваат нозете форма и да уживате во удобноста на овие влечки, по долго ден на работа.Овие сандали за жени се исклучително лесни за чистење и брзо да се исуши.Плажа, boardwalk, или само работат некои errands, секогаш ќе биде спортски твоите сандали. 【SOFT & ЛЕСНИ САНДАЛИ】Ultralight лесно да се носат.Што ги прави крајната плажа придружник на сезоната.

Детални спецификации

Додатоци на производи