.

.

YOCheerful Јакни за Жени Маскирани Топло Зима се Згусне Руно Наредени Dowm Parkas Долги Палта Overcoat

YOCheerful Јакни за Жени Маскирани Топло Зима се Згусне Руно Наредени Dowm Parkas Долги Палта Overcoat

евалуација:

DEN 1112.40
Од стока
Во магацинот

зимски мечка уши топла јакна копчето меки pullover палта жените turtleneck качулка јакни секојдневен флорални шема маскирани pullover zip до drawstring sweatshirt грб со џеб жените зима ровот палта основните гради lapel тенок долг ракав падне топло средината долго јакна грашок.Функција : Сезона : Есен,Winter Gender : Women Occasion : Дневно,Повремено,Sport Material : Полиестер,Cotton Pattern Тип : Solid Style : Casual Sleeve должина : Долги Sleeve Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Standard Package се Вклучени : 1 X Жените Грб Боја : 2-црно | Големина : Медиум Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.plaid јакни за жените долг ракав блузи dressy повик отворен пред јакна прекумерно ровот палта падне облека женска зимски палта & јакни долго паркови дами преголеми zip до јакна маскирани грб есен зима overcoat anorak женска секојдневен долг ракав plaid качулка јакна.маскирани лабава долг ракав патент грб јакна, плус големина секојдневен шарени топло палта женска руно јакни повик за есен зима и топло, дебели бушава fuzzy zip до дуксери солидна палта outwear со џебови жените е водоотпорен дожд јакна лесни маскирани мантил за пешачење.повик солидна боја лабава мека руно fuzzy краток теди палта јакна outerwear жените секојдневен волна мешавина plaid lapel копчето надолу кошули долг ракав shacket јакна зимска лабава прекумерно грб на жените зима puffer јакна долги ракави full-zip преголеми краток quilted надолу грб.

Детални спецификации

Додатоци на производи