.

.

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија со капак, 1200ml Јапонски Стил на Студентот и Возрасни Дом Пикник бенто Кутија, Капка-Отпорни Школка, Двоен Слој за Топлинска Изолациј?

Нерѓосувачки Челик Ручек Кутија со капак, 1200ml Јапонски Стил на Студентот и Возрасни Дом Пикник бенто Кутија,

евалуација:

DEN 1684.80
Од стока
Во магацинот

Ве молиме усогласување на спирала целосно, а потоа ја ротирате тоа да го прават тоа полесно да се unscrew или да се стегне.Топло Совети : 1.Живописни бои се направи храна повеќе вкусни. 【Право големина】Совршена големина за да одат во внатрешноста на ручек торба премногу.Ве молиме да ја ротирате тоа неколку пати.Нерѓосувачки челик е дебела и силна пластична обвивка.Ако сакате да ги задржи на храната топло,фах, е пренослив дизајн,можете да истурете топла вода во дното На кутијата,затворете го поклопецот,ве молиме погледнете на сликата.Ние не препорачуваме користење на машина за миење на садови за чистење на ручек кутии, како висока температура и висок притисок, проток на вода во машина за миење садови ќе предизвика деформација на надворешни пластични.Тоа не е препорачливо да се стави на нерѓосувачки челик вакуум изолација кутија во фрижидер.На изолација чантата, исто така, може да се задржи вашата храната свежа.Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека топлинска изолација ефект може да биде под влијание од страна на локалните температура.кога ќе одат на работа,можете да го носат на вашиот автомобил или автобус.Тоа може да биде помал за прв пат.Ќе сакам како прегради се одделени и заптивки убаво.

Детални спецификации

Додатоци на производи