.

.

2-Слој Течење-Доказ Изолирани Ручек Кутија,од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Изолирана Складирање на Храна Контејнер со Прибор за јадење и Ручек Кеси,за Девојки

2-Слој Течење-Доказ Изолирани Ручек Кутија,од не ' Рѓосувачки Челик Бенто Кутија Изолирана Складирање на Храна

евалуација:

DEN 1684.80
Од стока
Во магацинот

Се сретне крајната разноврсна lunchbox, Вашиот најдобар пријател во кујната или надвор. 【Повеќе user-friendly дизајн】На ручек кутија е изолирана од надворешниот пластични се да одржите храната топла или ладна за подолго време, исто така, тоа доаѓа со рамо, рака, која е убаво да се справи со или рамо, што¡'s повеќе храна контејнер за складирање може да се користи како целосна магацинот или само една или две поединечни фах како ви се допаѓа, Херметички капак чување храна свежа, подобро решение за вашиот убав ручек.Благодарение на нивните неспоредлив квалитет ♣ Нуди од нерѓосувачки челик, храна чување на сад доаѓа со врвна квалитет ♣Издржливи и убави рамо, рака торба модерно да се носат и да се постапува.Производ параметар Име:Нерѓосувачки челик изолирани ручек кутија Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик + ПП Боја : жолта, темно сина, Тежина : 310g за првиот слој, 536g за вториот слој, 760g за третиот слој. ♣ Лесно да се носат со прилагодливи рамо, рака со тока за вршење на удобност. ♣Разноврсна торба одличен за работа ручеци, пикник, патување, BBQs,кампување,плажа итн ♣Мали предни џебови за вашиот копчињата, телефон, паричник и други essentials. ♣Скриени рачки, повеќе убави ♣Храна одделение силиконски фоки, да се спречи протекување ♣Слоеви на тока, повеќе безбедна и силна.

Детални спецификации

Додатоци на производи