.

.

Ручек Кутија Изолирана Бенто Кутии Пластовидно Нерѓосувачки Челик Ручек Садовите за Складирање,Помешани со Голем Капацитет за Храна Контејнер,за Деца на Училиште

Ручек Кутија Изолирана Бенто Кутии Пластовидно Нерѓосувачки Челик Ручек Садовите за Складирање,Помешани со Голем

евалуација:

DEN 1684.80
Од стока
Во магацинот

Овој мулти-слој Ручек Кутија е идеален за подготвување на оброци за на училиште, излети и деновите надвор.Тоа се состои од изолирани храна контејнерите со капаци се да ја чувате храната свежа, топло и течење-доказ. 【Уникатен Мулти-слој Дизајн】храна поделба пакување, Без мирис влијание постои меѓу независни кутија, да ги задржи на храна свежа и природна. 【Мултифункционален Ручек Торба】Со Чанта & Прилагодливи Рамо Ремени Дизајн,вие би можеле да се носат со подигнување на рака или виси тоа преку рамо, како ви се допаѓа.Здрава и безбедна, без мирис и avirulent,многу лесно да се чисти додека отпорен на бактерии, рѓа,корозија и репродуктивните.Ве молиме да веруваме дека вашиот избор,нашата компанија се обидува потрудиме да го обезбеди секој клиент најдобра услуга.【Високо Квалитетен Материјал】Нашите Контејнери се направени од храна одделение материјал и нерѓосувачки челик,изолација, висока температура отпор.Со различни светли бои може да ве однесе на различни убави расположение.5 см[дијаметар]2100ml Четири слоја : 26cm[висина]*14.Ве молиме усогласување на спирала целосно, а потоа ја ротирате тоа да го прават тоа полесно да се unscrew или да се стегне.Тоа може да биде помал за прв пат.

Детални спецификации

Додатоци на производи