.

.

Hello Kitty Неонски на Црна Ручек Торба со Шише Сад

Hello Kitty Неонски на Црна Ручек Торба со Шише Сад

евалуација:

DEN 277.44
Од стока
Во магацинот

Hello Kitty Ручек Торба со Шише : Неонски.Многу простор за пијат шише, како и други третира.Ручек торба : 8.5. - 1 редовни џеб, 2 mesh џебови (секоја страна). - Се пие Шише, со чаша : 5.5. Hello Kitty Неонски на Црна Колекција Содржи : 1 торба и 1 шише Доаѓа со рамо, рака за лесно да патуваат Голема за на училиште или патувања!.

Детални спецификации

Додатоци на производи