.

.

MIER Мал Ручек Торба 2 Оддел Торба Ладилник за Излет Намирници Патување Училиште Бизнис

MIER Мал Ручек Торба 2 Оддел Торба Ладилник за Излет Намирници Патување Училиште Бизнис

евалуација:

DEN 575.76
Од стока
Во магацинот

Храна-одделение PEVA ( BPA free) внатрешни работи лагер со еко-пријателски топлинска изолација за чување на храна ладна и свежа, за неколку часа.Топлина-заварени шевовите се спречи флексибилни лагер протекување.Лесно да се чисти.Вие нема да се грижите за протекување, капе или било водени spills или хаос било повеќе.Мала Чанта Ручек Торба Надворешноста димензија : 7.75" x 6" x 9" (L x W x H); доволно Голем за 1-2 лице дневен ручек. 2 Преградата за Внатрешни работи големина на врвот комората е 11.5"L*7.75"W*3"H, која може да се одржи 5cans; дното на комората е 11.5"L*7.75"W*10"H, многу простор да се одржи 24cans и се уште има простор за мраз пакети.Совршен придружник за пикник, пешачење, плажа, кампување, риболов, патуваат, цел ден на работа или други активности на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи