.

.

Изграден Премиер Изолирани Ручек Торба, Showerproof Термички Пикник Кулер Tote за Работа и да Игра, Мека Полиестер / PEVA, 15.5 x 25 x 24cm / 5 Литри ('Изобилство')

Изграден Премиер Изолирани Ручек Торба, Showerproof Термички Пикник Кулер Tote за Работа и да Игра, Мека Полиестер

евалуација:

DEN 928.56
Од стока
Во магацинот

Оваа ИЗГРАДЕНА ручек кул торба карактеристики моќен слој на изолација, кое што ги чува вашите спакувани ручеци и овошје свежо и кул (или топла) за подолго време.ИЗГРАДЕН термички ручек кеси се достапни во две стилови - Bowery и Премиер - и избор на бои и модели.На врвот комората е одлична за свежо овошје, savoury колачи, јогурт садови и други закуски.Тие се BPA free и се во согласност со British Standard EN12546-2 : 200.ИЗГРАДЕН ЗА РУЧЕК : со своите практични прегради, ова изолирани торба, го прави лесно да се задржи спакувани ручеци свежи и хаос слободни.ИЗГРАДЕН ЗА ПРИБОР за јадење : кул чантата, исто така, има нето страна џеб, па нема многу простор за прибор за јадење и салфетки.ИЗГРАДЕН ДА ОДИ КАДЕ и да ОДИТЕ : користете ИЗГРАДЕН е кул кеси за ручек, излети и повеќе - се прилагодува на рака и да се справи ги направи лесно да се носат.Таа е изградена за максимална флексибилност.Можете дури и може да се спакуваат прибор за јадење и салфетки во мрежа странични џебови, па затоа е идеален како пикник торба, или пак за авантури на отворено.

Детални спецификации

Додатоци на производи