.

.

Старата Слава Акварел Ретро Кактус Храбар Пастелни Шема Се Повторува Ручек Ужина Поставите Теал Стандард Една Големина

Старата Слава Акварел Ретро Кактус Храбар Пастелни Шема Се Повторува Ручек Ужина Поставите Теал Стандард Една

евалуација:

DEN 1030.80
Од стока
Во магацинот

Детални Графички Дела Дизајн.Квалитет На Материјалите.Забава квалитет на производот, што е одлично за секого!.Ексклузивно Старата Слава Бренд.Испрати вашето дете надвор со стил со овој ручек во собата, се карактеризира со појавување на целиот ретро кактус дизајн на секој објект.Овој сет содржи ручек tote, снек торбичка, и паричка чанта, сите направени од neoprene и имаат патент затворачи.Боја сублимација печатење процес создава мали недостатоци, кои се единствени за секој објект.

Детални спецификации

Додатоци на производи