.

.

45 mm Ротари Машина Прирачник Ротари Машина Круг за Шиење Ротари Машина со Сечење на Мат и 8 Парчиња Замена Ротари Машина Ножеви за Изработката, за Шиење, Quilting

45 mm Ротари Машина Прирачник Ротари Машина Круг за Шиење Ротари Машина со Сечење на Мат и 8 Парчиња Замена

евалуација:

DEN 335.76
Од стока
Во магацинот

На работ на машина сечилото е посочи, ве молиме користете го внимателно, и не се стави надвор од дофат на деца.Ги исполни вашите различни потреби : доаѓа со 6 стилови на ротари машина ножеви да се замени, што може да ги исполни вашите повеќе потреби, можете да ги користите за да ја завршат работата на сечење на прави линии, сечење на разни криви, сечење со точки линии на ткаенина, хартија или други материјали.

Детални спецификации

Додатоци на производи