.

.

Новороденото Бебе Девојка за Денот на Вљубените Romper Ракави Ремени Suspender Љубов Срцето Едно Парче Bodysuit Облека Облека

Новороденото Бебе Девојка за Денот на Вљубените Romper Ракави Ремени Suspender Љубов Срцето Едно Парче Bodysuit

евалуација:

DEN 191.76
Од стока
Во магацинот

Мек и Удобен Материјал : висок квалитет, дише, мала тежина, без штета за бебе кожата.Уникатен Дизајн : без ракави, backless, ремени, suspender, љубов срцето печатење, едно парче rompers bodysuits jumpsuits, тоа е најслатко прилог на вашето дете гардероба.Повод : може да се носат на денот на вљубените, роденден, бебе туш, плажа, сестра појавување, или секој ден се носат.Соодветна Возраст : одговара за бебе девојки 0-3 месеци 3-6 месеци, 6-9 месеци 9-12 месеци, во парк и се подготвени да брод.Лесно Одговараат : тоа е најдобар подарок, ние сме сигурни дека вашата мала принцеза ќе љубов оваа turly симпатична облека. Ова е Rtnnsbbfcm,сигурен бренд.Имаме многу години на надворешната трговија искуство, стоката се препорачуваат.Ние го сфаќаме секој чекор сериозно подобро да им служи на нашите клиенти. Нашиот магацин колеги работи на shiftwork да испрати стоката секојдневно.На секое прашање ќе биде одговор immediatary бидејќи можеме да видиме на испитување.Задоволување на секој клиент е нашиот единствен критериум. Пакет содржи : 1 * bodysuit Новороденото Бебе Девојка за Денот на Вљубените Romper Ракави Ремени Suspender Љубов Срцето Едно Парче Bodysuit Облека Облека .

Детални спецификации

Додатоци на производи