.

.

PMH Робот Правосмукалка,Инфрацрвена Фиксна Точка Далечински Управувач, Силна Вшмукување, Влажно и Суво, Автоматско Надополнување,Тивко, Супер-Тенок,за Хард Кат на К?

PMH Робот Правосмукалка,Инфрацрвена Фиксна Точка Далечински Управувач, Силна Вшмукување, Влажно и Суво, Автоматско

евалуација:

DEN 2356.80
Од стока
Во магацинот

производ description Name : убедливо robot Rated напон : 12. Злато превртен триаголник дизајн концентрати прашина. Голем капацитет литиум батерија трае долго време без распаѓање, и нема притисок на големи деловни стан.Лак-форма чистење : чистење пат се планира, и чистење не е слепо повторува, и чистење ефикасност е значително подобрена.На полнење основа е поставена по должината на ѕидот за да се олесни полнење стапка на успех.Интелигентни анти-паѓање : опремени со карпа сензори, таа автоматски ќе се претвори кога наидувате на скалите или чекори за да се избегне паѓање штета, и побезбедно е да се заштитат себе си и да го користите за подолго време.Времето чистење функција : почнувајќи од собата работното време, чистењето може да се cycled на секои 24 часа без прирачник за стартување. Кревање вакуум вшмукување порта дизајн за да се постигне подобро правосмукалка ефект!6. Инфраред фиксна точка чистење на системот, кои можат да се посочат и да се скенираат во рамките на одреден опсег за да се реализира интеракција човек-компјутер!2.Автоматско полнење : Кога батеријата е слаба, тоа може автоматски да се врати на полнење база за полнење. Дигитални brushless мотор, со голема брзина се обезбедува трајна моќ, ниска носат, потивок и подолг живот.

Детални спецификации

Додатоци на производи