.

.

GYK Робот Правосмукалка,Инфрацрвена Фиксна Точка Далечински Управувач, Силна Вшмукување, Влажно и Суво, Автоматско Надополнување,Тивко, Супер-Тенок,за Хард Кат на К?

GYK Робот Правосмукалка,Инфрацрвена Фиксна Точка Далечински Управувач, Силна Вшмукување, Влажно и Суво, Автоматско

евалуација:

DEN 528.00
Од стока
Во магацинот

8 kg Product големина : 28.производ description Name : убедливо robot Rated напон : 12. Голем капацитет литиум батерија трае долго време без распаѓање, и нема притисок на големи деловни стан.5*7cm Charging тип : директно задолжен + recharge Features : 1. Дигитални brushless мотор, со голема брзина се обезбедува трајна моќ, ниска носат, потивок и подолг живот.На полнење основа е поставена по должината на ѕидот за да се олесни полнење стапка на успех.

Детални спецификации

Додатоци на производи