.

.

Tfwadmx Ѕид Риба Сад, Виси Топката Ѕид Аквариум Акрилик Риба Резервоарот Цвет Фабрика Тенџере Дома Декорација

Tfwadmx Ѕид Риба Сад, Виси Топката Ѕид Аквариум Акрилик Риба Резервоарот Цвет Фабрика Тенџере Дома Декорација

евалуација:

DEN 301.92
Од стока
Во магацинот

Конечно, ќе видите една убава риба резервоарот декорирани во вашиот дом.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.5 см Ширина3во/8.Идеален за затворен &отворено ѕид,како што се канцеларија, двор ѕид.Транспарентен материјал.Идеална за мали риби, рипка и живи растенија.Мери од страна на различни начини, мала грешка е дозволено.Ве молиме потврдете дали оваа големина е погоден за вашето домашно милениче пред да го купите!.Риба сад може да се спречи истекување вода.Ширина3во/8.Совршен за декорирање на вашиот дом како декоративни ѕид да се инсталира постројка садови.Не само што ќе биде мини fishbowl,но, исто така, може да биде вазна од одгледувањето на разни водни растенија.Прекрасен морски свет риба потекло ,се стави на растенија, камен или мали риби, тие ќе го направат вашиот ѕидови полн со забава и виталност.За здравјето на риба, ве молиме користете минерална вода.✔ВИСОК КВАЛИТЕТ АКРИЛИК : Риба резервоарот е направен од висок квалитет на јасни акрилик.ДијаметарВо 7.тупаница, помине на оваа ѕид сидро во рамниот ѕид сакате, потоа да се откажам оваа риба резервоар со дупка до ѕидот сидро.Тоа е ѕид-монтирани дизајн за да се зачува простор.

Детални спецификации

Додатоци на производи