.

.

Goss EA-1G Ацетилен Регулатор со А Црево Фитинг и Б Ацетилен Резервоарот Врска

Goss EA-1G Ацетилен Регулатор со А Црево Фитинг и Б Ацетилен Резервоарот Врска

евалуација:

DEN 2686.80
Од стока
Во магацинот

За употреба со "Б" Ацетилен Цилиндри (CGA520).Црево Штекер фитинг : "А" 3/8-Инчен-24-Инчен, LH. 2-15 PSI притисок спектар, Една Фаза.Вклучува цилиндар содржина мерач со 1/4, 1/2, 3/4 и Полн екран.

Детални спецификации

Додатоци на производи