.

.

Хелиум Латекс Балон Додатен Проток на Воздух Inflator Регулаторот 0-3000 PSI Со Мерач За CGA580 Резервоарот Вентил

Хелиум Латекс Балон Додатен Проток на Воздух Inflator Регулаторот 0-3000 PSI Со Мерач За CGA580 Резервоарот

евалуација:

DEN 675.00 -9 %
DEN 743.76
Од стока
Во магацинот

* Влезот Тема : CGA580; Мерач мерен опсег : 0-3000 PSI. * Материјал : латекс балон inflator регулаторот е направена со трајни месинг фитинзи и гума. * Карактеристики : Лесен за читање мерач на притисок, што може да се пополни и mylar и латекс балони (авто исклучи за фолија балони).За CGA580 Резервоарот Вентили штекер гајтан (ова е типичен Хелиум и Водород вентил за повеќето тенкови). * Боја : Злато + црна. * Боја : ВО МОМЕНТОВ НИЕ НЕ БРОДОТ во КАЛИФОРНИЈА.

Детални спецификации

Додатоци на производи