.

.

Champro Реакција Топка

Champro Реакција Топка

евалуација:

DEN 218.40
Од стока
Во магацинот

РЕФЛЕКС ГРАДИТЕЛ : На Champro Реакција Топката е дизајниран за да ја отскокнување случајно, па спортисти може да ја подобри својата рака-око координација и подобрување на времето на реакција.РАЗНОВРСНА : Воз со Реакција Топката да се подготват за било кој спорт.Спортисти усовршувајќи своите вештини да се изврши во бејзбол, софтбол, фудбал, фудбал, или хокеј игри може да се намали нивната реакција време, подобрување на вниманието, и да го подобрат агилност.СОЛО ИЛИ ПАРТНЕР за ОБУКА : Воз соло со фрлање на реакција топка од ѕид или работа со партнер, да се создаде вежби со екстремни и неочекувани лет патеки.ИЗДРЖЛИВОСТ : топката е направен од високо отпорни, долготрајни гума.ЗАБАВА : Не само што е овој објект одличен начин да се обучуваат за сите спортови, но тоа е, исто така, забавен начин да се игра со твоите куче, деца, или пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи