.

.

ZAKSKI Реакција Топката Двојно Ниво за да се Подобри Рефлекс, Брзина, Агилност, Рака Координација Око - Непредвидливи Испитување, во Согласност Големина - Кошарка, Бејз

ZAKSKI Реакција Топката Двојно Ниво за да се Подобри Рефлекс, Брзина, Агилност, Рака Координација Око - Непредвидливи

евалуација:

DEN 239.76
Од стока
Во магацинот

✔️ ПОБРЗО & ПОБРЗО - Овие агилност топки отскокнување unpredictably, благодарение на својата 6-хемисфера дизајн и испакнати nubs.Подобрување на вашиот координација и рефлексите со овие чудни облик на топки. ✔️ 2 НИВОА на ТЕЖИНА - За newbies, почетник топката ќе се обезбеди забава, но сепак предизвикувачки, отскокнување на варијација.За добрите, експерт топката е додадена гребени ќе се зголеми топката е непредвидлив отскокнување. ✔️ ЗА СЕКОЈ СПОРТСКИ ТРЕНИНГ - Дали ќе се обидуваат да се подобри вашата рака брзина за кошарка или да уживаат побрзо нозе движење за фудбал, овие реакција обука топки може да помогне да се зголеми ефикасноста на вашиот. ✔️ ВОЗ НАСЕКАДЕ - Вежба вашата агилност и брзина, каде и да се.Мерење само 58mm во дијаметар, секој координација топката лесно ќе се вклопат во вашата работа ранец, автомобил оддел, или џеб. ✔️ ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА - Ако, поради некоја причина, не сте среќни со работата или квалитетот на овие реакција топки, ги споделите со нас во секое време, па ние може да обезбеди замена поставите или целосно враќање на средствата.

Детални спецификации

Додатоци на производи