.

.

GGGJJJ Свитлива/Лесно Мачки Милениче Пикап Алатка 60 cm Долга Рачка за Отворен и Затворен Кучиња и, Нема Потреба да се Спуштиле 2120 (Боја : Виолетова)

GGGJJJ Свитлива/Лесно Мачки Милениче Пикап Алатка 60 cm Долга Рачка за Отворен и Затворен Кучиња и, Нема Потреба

евалуација:

DEN 1064.64
Од стока
Во магацинот

Не само што се користи за домашно милениче отпад подигање, но исто така можете да го користите за други мензи како борови шишарки и коски, и добар печат обезбедува целосно се одржи отпад и други мензи.

Детални спецификации

Додатоци на производи