.

.

Магијата Грб 2-во-1 Брзо Фрли Миленичиња Чешлање Алатка

Магијата Грб 2-во-1 Брзо Фрли Миленичиња Чешлање Алатка

евалуација:

DEN 311.76
Од стока
Во магацинот

Го намалува пролевање.Идеален за средна, долга или кадрава грб видови.Двојна акција groomer.Криви заби стигнат до длабоко & заштити кожата од иритација.Магијата Грб Професионални Серија карактеристики премиум мулти-цел миленичиња чешлање алатки за салон за убавина-како искуство право дома.Се елиминира најтешките душеци и олабави крзно со Про-Deshedder + Dematter.Едноставно се претвори левата knob на овој мулти-функционална алатка за двоен нож deshed режим што безбедно ги отстранува вишокот на косата.Се сврти на десно knob за едно-сечилото режим на работа преку тешки душеци.На ножеви во оваа dematting алатка за кучиња се направени со криви нерѓосувачки челик заби да ви помогне да се движи чувствителни точки без влечење или иритирачки вашето куче на кожата—совршени за чешлање уши, опашка, стомакот, underarms, и нозете.Нашите миленичиња мулти-цел чешлање алатка исто така, вклучува ергономски лесно-зафат се справи со цел да обезбеди врвен комфор и контрола.Оваа deshed алатка е совршен за кучиња со средна, долга, и кадрава палта.

Детални спецификации

Додатоци на производи