.

.

Smart Чешлање Smart Опашки (12 Заби) (Medium)

Smart Чешлање Smart Опашки (12 Заби) (Medium)

евалуација:

DEN 1860.00
Од стока
Во магацинот

Ги чисти.Овие револуционерни грива и опашка чистење rakes се само производ на пазарот кој всушност тенка дебелина manes и опашки, и да даде влечат изглед без непријатност.Жолти се справи со easi-контрола спектар на Smart Опашки е достапен во четири степени и се заменливи ножеви кога ножеви оди тапи.Други оценки на ножеви може да се користи на истата алатка за осветленост, ако е потребно.Овие револуционерни грива и опашка чистење rakes се само производ на пазарот кој всушност тенка дебелина manes и опашки, и да даде влечат изглед без непријатност.Жолти се справи со easi-контрола спектар на Smart Опашки е достапен во четири степени и се заменливи ножеви кога ножеви оди тапи.Други оценки на ножеви може да се користи на истата алатка за осветленост, ако е потребно.

Детални спецификации

Додатоци на производи