.

.

Dormer B16138.0 Машина Reamer, Morse Коси месо тело, Светла Слој, Кобалт High Speed Челик, 38 mm Глава Дијаметар, 81 мм Flute Должина, 329 mm Целосна Должина

Dormer B16138.0 Машина Reamer, Morse Коси месо тело, Светла Слој, Кобалт High Speed Челик, 38 mm Глава Дијаметар,

евалуација:

DEN 465.60
Од стока
Во магацинот

Светла слој.Вистинската насока.DIN 208 reamer стандард.ХСС-E (кобалт high speed челик) материјал.Машина reamer има morse коси месо тело и тоа доаѓа со светли слој.Reamer има кобалт high speed челик и право сечење насока.

Детални спецификации

Додатоци на производи