.

.

СТП Материјал Помине Уметност Табела Перница, Помине Уметност Рака Перница, Нокти Рака под Перница, за Жени, за Дома(Розева)

СТП Материјал Помине Уметност Табела Перница, Помине Уметност Рака Перница, Нокти Рака под Перница, за Жени,

евалуација:

DEN 750.96
Од стока
Во магацинот

Повеќе стручни и практични.Стп материјал и мека пломби, професионални помине уметност производи.Идеален за професионална и лична употреба.Лесен за употреба и да се обезбеди удобно поддршка.Двојна употреба, како за рака одмор и нога одмор во текот на маникир и педикир процес.Оваа СТП помине уметност перница и за рака одмор и нога одмор во текот на маникир и педикир процес.Погоден висина нуди удобно поддршка за раце и нозе.Карактеристики : Двојна употреба, како за рака одмор и нога одмор во текот на маникир и педикир процес.Повеќе стручни и практични.Лесен за употреба и да се обезбеди удобно поддршка.Стп материјал и мека пломби, професионални помине уметност производи.Идеален за професионална и лична употреба.Спецификација : Предмет Тип : Рака Остатокот Pillow Material : СТП Боја : Бела, Црна, Розова(Опции)Перница Големина : Прибл. 20 * 16.5 * 13.5 cm / 7.9 * 6.5 * 5.3 inch Package Тежина : Околу. 210g Package листа : 1 x Рака Остатокот Перница.

Детални спецификации

Додатоци на производи