.

.

Жените Маскирани Водоотпорен Патент Средината на Должината Windproof Водоотпорен Мантил Јакна Домот Јакна Блузи Џемпер GOUS210920A08

Жените Маскирани Водоотпорен Патент Средината на Должината Windproof Водоотпорен Мантил Јакна Домот Јакна Блузи

евалуација:

DEN 792.00
Од стока
Во магацинот

Оваа дажба на материјали е дадена и е флексибилна и со смирувачки карактер, не е премногу тешка, но издржливи.Опис на производот : ◎ облека оди совршено заедно. ◎ Не е важно колку години имаш, петнаесет или педесет, без разлика која боја или големина сте, оваа облека поздравува сите да се чувствуваат својата мекост и удобност.исклучување на рамо бели кошули за жените блуза без ракави бели кошули за жените блуза плус жените блузи долг ракав жените блузи долг ракав жените блузи долг ракав домот, жените блузи долг ракав памук жените блузи долг ракав навремено слободни жени блузи долг ракав за работа на жените блузи долг ракав плус големина обичните жени блузи долги ракави жените блузи долг ракав исклучување рамо жените блузи и блузи мода секси жени блузи и блузи.◎ Тоа е супер меки со еластичен, лесни, дише материјал што го прави тоа поудобно на кожата.жените блуза жените блузи за работа на жените блузи кратко sleeve жените блузи жените блузи за работа на канцеларијата бели кошули за жените блуза жените блузи долг ракав жените блузи и блузи мода секси жени блуза 3/4 ракав блузи, за жени блуза жените блузи за работа на жените блузи за работа на канцеларијата на жените блузи за работа обичните жени блузи за работа долг ракав жените блузи за работа плус големина жените блузи за работа лето жените блузи за работа канцеларијата за кратко sleeve жените блузи за работа.

Детални спецификации

Додатоци на производи