.

.

DONCK Анти Шпионски Детектор 2 во 1 HD 1280p Автомобил DVR Табла Камера 140 Широк Агол Леќа Радар Детектор на англиски јазик руски Глас Предупредување со Аларм за Висока Прец?

DONCK Анти Шпионски Детектор 2 во 1 HD 1280p Автомобил DVR Табла Камера 140 Широк Агол Леќа Радар Детектор на

евалуација:

DEN 1020.00
Од стока
Во магацинот

2 во 1 : dashcam + радар детектор.Радар детектор поддржува префрлување говорни јазици (англиски/руски).Не може да се открие 2 сигнали на локалните руската фиксна дата : STRELKA(КТ) и ЛАСЕРСКИ.Поддршка радар опрема во различни земји, нека уживаат во возењето безбедност.Спецификација : DVR функција : QS решение, 640*480 (VGA)/1280*720 30fps Built-во јазик : македонски, Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, руски, Јапонски, корејски, итн.Напојување : 5 V-1.0 ACurrent : 150-300m AWorking температура : -25~+100 ℃X-БЕНД 10525±50 MHz (1500-2500 M)spided К-ГРУПАТА 24150±100 MHz (1200-2500 M)spided KU-BAND 13450±50 MHz (250-1200 M)spided КА-БЕНД 34700±1300 MHz (800-1500 M)Ла : 800-1100 NM CT : 24150 MHz Anti анти VG2 11150±175 MHz Note : 1. Таму може да биде мала големина отстапувања поради прирачник за мерење, различни мерни методи и алатки.2. Сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот, бидејќи на различни фотографирањето светлина, агол на екранот и мониторот.1 x Dashcam1 x Автомобил Charger1 x Автомобил Mount1 x упатството.

Детални спецификации

DVR function:
QS solution, 640*480 (VGA)/1280*720 30fps
Built-in language:
English, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Russian, Japanese, Korean, etc.
Power supply:
5V-1.0 A
Current:
150-300mA
Working temperature:
-25~+100 ℃
X-BAND 10525±50MHz (1500-2500M) :
spided K-BAND 24150±100MHz (1200-2500M) :
spided KU-BAND 13450±50MHz (250-1200M) :
spided KA-BAND 34700±1300MHz (800-1500M) :
La:
800-1100NM CT
Anti anti VG2 11150±175MHz :
1. There may be slight size deviations due to manual measurement, different measuring methods and tools. :
2. The picture may not reflect the actual color of the item because of different photographing light, angle and display monitor. :
1 x Dashcam :
1 x Car Charger :
1 x Car Mount :
1 x Instruction manual :

Додатоци на производи