.

.

Анти Шпионски Детектор 3 Боја 360 степени V7 Автомобил Радар Детектор на Анти Полицијата Целосна 16LED Бенд Брзина на Безбедност Скенирање Advanced Voice Алармирање Предупред

Анти Шпионски Детектор 3 Боја 360 степени V7 Автомобил Радар Детектор на Анти Полицијата Целосна 16LED Бенд

евалуација:

DEN 1031.76
Од стока
Во магацинот

525 GHz100 MHz, забележливи растојание : 1500-2500m**К-ГРУПАТА : 24.400 GHz1300 MHz, забележливи растојание : 200600m**Ласерски зрак : 90433 KMHz**ВФ-2 : 11.450 GHz125 MHz, забележливи растојание : 450-1500m**КА-БЕНД : 34.Кога ќе се детектираат позицијата, GPS ќе ви кажам од страна се направи звук за да се покаже што се приближува брзо откривање на уредот, така што ќе може да ја потврдува вашата брзина за делница на патот.150 GHz175 MHz, забележливи растојание : 250-1200m** KU-BAND : 13.

Детални спецификации

Додатоци на производи