.

.

SUUNTO Ambit3 Врв ЧАС Водење GPS Единица

SUUNTO Ambit3 Врв ЧАС Водење GPS Единица

евалуација:

DEN 6029.04
Од стока
Во магацинот

SUUNTO Ambit3 врв обезбедува стабилна и точни височина и временски информации со целосна навигација во стабилна кастинг.Вклучува изграден во altimeter, барометар, компас и GPS со 100 метри отпорност на вода.Еден од повеќето конкурентни батеријата часа на пазарот, 200 часа со 1 минута точност.Случај материјал : Polyamide.Поврзете Ambit3 врв на вашиот паметен телефон за синхронизација на вашите активности, измената на оди и види повици и известувањата на штрек.Додадете Фотографии во движење и да се создаде SUUNTO Филм со моменти од вашата авантура да ги споделите со вашите пријатели.

Детални спецификации

Додатоци на производи