.

.

Garmin GPSMAP 64sx, Рачни GPS со Altimeter и Компас, претходно вчитани Со TopoActive Мапи, Црна/Тен

Garmin GPSMAP 64sx, Рачни GPS со Altimeter и Компас, претходно вчитани Со TopoActive Мапи, Црна/Тен

евалуација:

DEN 6239.76
Од стока
Во магацинот

Солиден и водоотпорен дизајн со копче операција и 2. 6" сончева светлина-може да се чита боја на екранот.Претходно вчитани со Topo Активни мапи (U. S. и Австралија само) кој routable патишта и патеки за велосипедизмот и пешачењето.Знаете каде сте со висока чувствителност ресивер со quad хеликс антена и мулти-GNSS поддршка (GPS, ГЛОНАСС и Galileo) и 3-axis компас со barometric altimeter.Безжично поврзување преку BLUETOOTH технологија и МРАВКА+ технологија на располагање на GPSMAP 64sx и GPSMAP 64csx модели.На животниот век на батеријата : до 16 часа во GPS режим.

Детални спецификации

Додатоци на производи