.

.

ASICS на Мажите Гел-Cumulus 20 Трчање

ASICS на Мажите Гел-Cumulus 20 Трчање

евалуација:

DEN 2436.48
Од стока
Во магацинот

Синтетички-и-мрежа.Гумен ѓон.Јас.Г.S (Влијание Водство Систем) Технологија - ASICS дизајн филозофија, која вработува поврзани componentry да се подобри нога е природно движење од пета штрајк до пети-оф.Speva Foam 45 Траен - Вработува 45 степен целосна должина Speva Foam 45 траен материјал за мека платформа се чувствуваат и подобрена удобност.Рефлексивноста - Содржи рефлективни дизајнирана за да се подобри видливоста при слаба светлина часа.Ortholite Sockliner - Влага управување (Ortholite е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО).Flyte Foam Натера Технологија - ASICS енергетски пена формулација која обезбедува врховниот отскокнување благодарение на уникатен еластомер соединение.

Детални спецификации

Додатоци на производи