.

.

Нова Рамнотежа на Жените 520 V7 Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Жените 520 V7 Работи за Чевли

евалуација:

DEN 1169.76
Од стока
Во магацинот

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Стилски синтетички горниот.Мека midsole за удобност.Лиен пета да помогне да се обезбеди поддршка.Гумени outsole за издржливост и влечење.Чипка затворање обезбедува безбедна одговара.

Детални спецификации

Додатоци на производи