.

.

ASICS на Мажите Гел-Соочат 7 Работи за Чевли

ASICS на Мажите Гел-Соочат 7 Работи за Чевли

евалуација:

DEN 1078.80
Од стока
Во магацинот

Гумен ѓон.Ortholite Sockliner - Влага управување (Ortholite е регистрирана трговска марка на АТП Производство ДОО).Flex жлебови во outsole - Стратешки лоцирани жлебови во outsole ја подобрува флексибилноста.Синтетички крои - Синтетички влакна шевови на облоги подобрува поддршка.Ampli Foam Midsole - Конструиран за одржување на трајност на помек густина, обезбедување на подобра флексибилност, комодитет, и платформа адаптибилност идеален за природни работи.Насоки Линија Midsole Технологија - Вертикална flex ритам decouples на инструментално по должината на линијата на прогресија за подобрено држење ефикасност.

Детални спецификации

Додатоци на производи