.

.

Нова Рамнотежа на Мажите Работи за Чевли

Нова Рамнотежа на Мажите Работи за Чевли

евалуација:

DEN 1798.80
Од стока
Во магацинот

Гумен ѓон.СВЕЖО ПЕНА MIDSOLE ДАВА 880 V10 НА BUTTERY ВОЗЕЊЕ И ПРЕМИУМ ЧУВСТВО.ТЕЖИНА : 8.9 мл (за ЖЕНИ), 10.7 мл (за МАЖИ).ПАД : 10ММ.КАТЕГОРИЈА : НЕУТРАЛЕН.УПОТРЕБА : СЕКОЈДНЕВНИОТ ТРЕНЕР // ПОВРШИНА : ПАТ, ПАТЕКАТА.

Детални спецификации

Додатоци на производи