.

.

Saucony Жените Водич 14 Работи за Чевли

Saucony Жените Водич 14 Работи за Чевли

евалуација:

DEN 2052.96
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Синтетички-и-мрежа.Произведено во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Жените 9.4 оз (266g).Амортизирање : PWRRUN.Офсет : 8 mm (32.5 mm / 24.5 mm).Категорија : Структурирана Амортизирање.Синтетички.

Детални спецификации

Додатоци на производи