.

.

Брукс Мажите Започне 8 Неутрален Работи за Чевли

Брукс Мажите Започне 8 Неутрален Работи за Чевли

евалуација:

DEN 2390.64
Од стока
Во магацинот

Увезени.Гумен ѓон.ОВАА машки ЧЕВЛИ Е ЗА : Лансирањето 8 е за неутрален тркачи кои сакаат лесен чевли со брзо, забавно возење.Издржливи доволно за обука, но доволно светлина за трката ден, Лансирањето 8 е дизајниран да се задржи на секој се кандидира.Претходник : Брукс Започне 7. НЕУТРАЛЕН ПОДДРШКА : Рационализација уште cushioned, со неутрална поддршка, овој број на хитови на слатка место помеѓу трка рамна и стандарден тренер.ЛЕСНИ АМОРТИЗИРАЊЕ : Брукс најсветлите Bio Mo Go ДНК midsole амортизирање обезбедува брзо возење без каква било дополнителна тежина - совршени за деновите кога се работи за вашата брзина.ДИШЕ И ЕЛЕГАНТНИ ОДГОВАРА : нова еден-парче мрежа горниот дел создава поблиску-со-нога-чувствуваат дека се повеќе дише од кога било досега.БРЗИ ТРАНЗИЦИИ : На Midfoot Транзиција Зона е обликуван да се оди од пета до пети брзо.Новододадена разнесени гума во forefoot propels ќе напред за побрзо возење.

Детални спецификации

Додатоци на производи