.

.

HOKA ЕДЕН на Жените Rincon 3 Патот Работи Чевли (Медиум, Црна/Бела

HOKA ЕДЕН на Жените Rincon 3 Патот Работи Чевли (Медиум, Црна/Бела

евалуација:

DEN 5616.00
Од стока
Во магацинот

Гумен ѓон.Дише отвори инженерните мрежа горниот дел со лесна синтетички облоги.Отстранлив, пена поместена insole за амортизирање и поддршка.Издржливи единствена со гумени влошки за контрола.Дише текстилна облога за триење-слободен носат.Исклучителен комфор за патот работи.

Детални спецификации

Додатоци на производи