.

.

ASICS на Жените GT-2000 4 Работи за Чевли

ASICS на Жените GT-2000 4 Работи за Чевли

евалуација:

DEN 1198.80
Од стока
Во магацинот

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Чипка-up работи чевли кој дише мрежа горниот дел со поместена јазик/јака.Стабилизирање на динамичен duomax за поддршка на системот.Rearfoot и forefoot гел амортизирање системи.

Детални спецификации

Додатоци на производи