.

.

Paper Quilling Ленти со 26 Бои 2080 Ленти Quilling Алатки и Материјали

Paper Quilling Ленти со 26 Бои 2080 Ленти Quilling Алатки и Материјали

евалуација:

DEN 407.76
Од стока
Во магацинот

Ленти ширина : 3мм/5mm/7mm/10мм, должина 38cm (15").Секој пакет содржи 260 ленти, 26 боја. 8 пакети и 2080 ленти вкупно.Хартија дебелина за 120gsm, Тој е направен од високо-квалитет и професионална paper quilling.Тоа е еколошки.Може да се користи за училници, свадба партија, празник декорација, може да се залепи на плафон, ѕид,прозорец и така натаму.Светли бои поддршка вашата креативност и да се создаде различни интересни облици.Тоа е добар избор за да ги даде на вашиот љубовник, родители, пријатели, наставници и соученици.

Детални спецификации

Додатоци на производи