.

.

Адвокатско Секојдневен Тенок Одговара Pullover Џемпери Долги Ракави, Плетени Ткаенини Zip До Потсмеваат на Вратот Поло Џемпер Мажите е Класичен Патент

Адвокатско Секојдневен Тенок Одговара Pullover Џемпери Долги Ракави, Плетени Ткаенини Zip До Потсмеваат на Вратот

евалуација:

DEN 1756.80
Од стока
Во магацинот

Материјал : 95% Памук,5%Spandex. Ве молиме погледнете го големина на табелата под опис на производот пред ставање на ред.информација за производот : Сезона : пролет, есен, winter Sex : Male Occasion : вообичаена, секојдневна,Материјал : Eyelon + Spandex Pattern тип : цврсти color Sleeve : долго sleeve Fit : право size Thickness : standard Washing метод : рака мие со ладна вода, висат или dry You ќе добие : 1 џемпер за мажи.За ПЕРЕЊЕ, НЕГА - Рака мие или машина за миење со ладна вода,без изложеност, без белење.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство.Ако имате било какви прашања пред или по купување на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.кавга врвот mens целокупната мачка маици за мажи бенд графички tees земја резервоарот на врвот за мажи обичај tee кошули во близина на мене mens графички tees есен краток ракав гроздобер машки кошули дизајн свој кошула mens големи и високи т кошули т кошула под слобода кошула плус големина блузи за мажи вата tees за софтбол мускулите резервоарот на врвот за мажи 5 долар кошули јас pooped денес оглавник спортски градник 3x mens есен блузи плус големина vneck tshirt мажите gymtier кошули за.затворање.Повод : Ова кошули ќе стане главен во гардероба.Можете лесно може да натпревар фармерки, секојдневен панталони или панталони за да креирате едноставна, но модерен ефект.

Детални спецификации

Додатоци на производи