.

.

NAZSVG Mens Шарени Zip До Потсмеваат на Вратот Поло Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Ребрести Pullover Џемпери Turtleneck Патент Јака за Mens

NAZSVG Mens Шарени Zip До Потсмеваат на Вратот Поло Џемпер Секојдневен Тенок Одговара Ребрести Pullover Џемпери

евалуација:

DEN 1735.20
Од стока
Во магацинот

longline исечете резервоарот врвот мажите т кошула, црна camisole v резервоарот врвот mens plaid кошула кратко sleeve т сина кошула plaid кошула заменик голф големиот брат т кошула градници за мажи најголемиот дел обичај т кошули ајкула резервоарот криви полите т кошула fishnet кратко sleeve врвот tabk врвот врвот грб т кошула мажите кавга вратот сива блуза графички tee салата кошула мажите обичен кратки ракави кошули collared кошула резервоарот cami спортски градник xlt т кошули за мажи comfortsoft т кошули гласаат за педро т-маица плус големина на мажите tunics балон. Перење метод : рака мие со ладна вода, висат или сува.Висок квалитет на памучна ткаенина обезбедува меко и удобно носење искуство. амандман маици мажите бела резервоарот врвот мажите т кошули за девојки 10-12 кат, т-маица волкот т кошули за мажи мажи графички.Стил : Класичен одговара кратко sleeve поло кошула, стилски се потсмеваат на вратот, едноставна солидна боја, лесни ткаенини, основните дизајнирани.информација за производот : Сезона : пролет, есен, winter Sex : Male Occasion : вообичаена, секојдневна,Материјал : Eyelon + Spandex Pattern тип : цврсти color Sleeve : долго sleeve Fit : право size Thickness : standard Washing метод : рака мие со ладна вода, висат или dry You ќе добие : 1 џемпер за мажи.

Детални спецификации

Додатоци на производи